Sobib teie nõudmistega

Integreeritud või eraldiseisev? “Miele” mikrolaineseadmeid on kahte tüüpi: püsivalt nišši paigaldatud ja eraldiseisvad. Tänu oma ajatule disainile ja nutikatele juhtimisfilosoofiatele sobituvad need veatult teie köögi kujundusega. Või tehke “Miele” küpsetusahjudega, millel on lisaks mikrolainefunktsioon, panus kombiseadme mugavusele. Lugege selle kohta lisateavet tootevaldkonnas “Mikrolainefunktsiooniga küpsetusahjud”.
Erinevad seadmed, harmooniline disain
Looge oma kööki täiuslik disainiühtsus: “Miele” üles paigutatud juhtpaneeliga mikrolaineseadmed harmoneeruvad veatult “Miele” teiste integreeritavate seadmetega. Tänu sellele saab need paindlikult kööki paigutada. Seadme ukse saab avada – nagu ka küpsetusahjul – suunaga alla. Tänu ülal asetsevale juhtsüsteemile jääb sisekambrisse rohkem ruumi.
Klassikaline ja tuttav
Ka meie “SideControl”-seadmed harmoneeruvad teiste “Miele” integreeritavate seadmetega – juhtsüsteem on seejuures paigutatud klassikaliselt küljele. “SideControliga” integreeritavaid seadmeid saate vertikaalselt kombineerida teiste “Miele” integreeritavate seadmetega või paigaldada üksikult. Seadme ukse saab avada mugavalt küljele.
Paindlik paigaldus
* Varustatus sõltub mudelist