Sobib (peaaegu) igasse nišši

Kas planeerite uut kööki või soovite olemasolevas köögis seadme välja vahetada: “Miele” mikrolaineahjud saab kõikidesse tavapärastesse paigaldusniššidesse integreerida.Teie käsutuses olevat ruumi kasutate seejuures alati optimaalselt: erinevatel seadmetel on erineva suurusega küpsetuskambrid ja vastavalt kohandatud pöördalused.
Väikeste niššide jaoks
Sellega kasutate väikeseid nišše parimal võimalikul viisil: vaid 35 cm kõrgune seade sobib täiuslikult ka peale pandavatesse või ülakappidesse.17 l küpsetuskambriga “SideControl”-seadmed on täiuslik lahendus piiratud ruumiga köökide jaoks. Nii saate ruumisäästlikult toite ja jooke soojendada või väiksemaid suupisteid vahepeal kiiresti valmistada – seadmed on vaatamata oma vähendatud mõõtudele võimsad. 28 cm läbimõõduga pöörlevale taldrikule saab mugavalt paigutada taldriku või mitu väiksemat nõud, näiteks tassid.
Ruumisäästlik paigaldus
Optimaalne ruumikasutus: ka see nišš on paljudes pealepandavates või ülakappides leitav. Paigaldamiseks soovitame lisaks tasanduspaneeli.17 l küpsetuskambriga “SideControl”-seadmed on ideaalne lahendus piiratud ruumiga köökidesse. Nii saate ruumisäästlikult toite ja jooke soojendada või väiksemaid suupisteid vahepeal kiiresti valmistada – seadmed on vaatamata oma vähendatud mõõtudele võimsad. 28 cm läbimõõduga pöörlevale taldrikule saab mugavalt paigutada taldriku või mitu väiksemat nõud, näiteks tassid. 
Kõrge kapi optimaalne kasutamine
Standardse laiusega kõrgetesse kappidesse sobib see mudel ideaalselt. Sellesse nišši paigaldamiseks soovitame lisaks tasanduspaneeli.
Mitmekülgne kombineerimine
Pange kokku oma individuaalne seadmevalik: meie “TopControl”-juhtimisega seadmeid saab optimaalselt kombineerida teiste “Miele” integreeritavate seadmetega, nt kohviautomaadi või auruahjuga.Ruumikas roostevabast terasest küpsetuskambris valmistate täiuslikult ka suuremaid toite, nt kana või vormiroogasid. Mugavalt ja paindlikult saab kasutada 40 cm läbimõõduga pöörlevat taldrikut, millele saate üheaegselt paigutada erinevaid anumaid või mitu nõu, tassi või taldrikut. Nii saab stiiliga toitude valmistamisel mikrolaineahjust teie võrdne partner.
Sõltumatu kasutamine 
Ei ole sobivat nišši? Sel juhul on õige lahendus eraldiseisev seade, mille saate paigutada paindlikult tööpinnale. 32 cm läbimõõduga pöördtaldrikuga 26 l küpsetuskambrisse mahutate nii mõndagi: taldrikuid, kausse või mitu väikest anumat. 
* Varustatus sõltub mudelist