Kuidas te soovite oma seadet paigaldada?

Siin tutvustame teile paigaldusvariante, mille kasuks saate pesumasina ja kuivati kombineerimisel otsustada.
Üksteise peale asetatud pesumasin ja kuivati
Kui teil ei ole piisavalt ruumi, et seadmeid teineteise kõrvale paigutada, saab enamikke “Miele” pesumasinaid ja kuivateid ruumi kokkuhoiu mõttes ka virnastada. Selle lahenduse korral on pesumasin alati all.
Eriti sobivad on virnastamiseks “WhiteEditioni” mudeliseeria seadmed. Selle mudeliseeria kuivatite ukse avanemissuunda saab muuta, nii et mõlema seadme uksed avanevad samas suunas.
Stabiilseks ühendamiseks pakub “Miele” erinevaid vahekomplekte. Mõned neist – näiteks WTV 512 – on varustatud praktilise sahtliga. Selles saab hoida näiteks lisatarvikuid või kasutada seda pesukorvi hoidmiseks kuivati mugavaks täitmiseks ja tühjendamiseks.
Side-by-Side paigaldus
“Miele” pesumasinad ja kuivatid sobivad nii tehniliselt kui ka visuaalselt teineteisega suurepäraselt kokku. Nii saate mõlemad seadmed teineteise kõrvale paigutada ning värskelt pestud pesu mugavalt kuivatisse laadida.
Ülesehitus sokliga
Sokliga (WTS 510) tõstate oma seadet u 30 cm võrra ja toote selle nii mugavale töökõrgusele. Käsitsemine muutub seeläbi ergonoomiliseks ja veelgi mugavamaks. Samal ajal pakub sokkel hoiuruumi nt pesuvahendi või pesukoti jaoks, nii et teil on kõik kiiresti käe ulatuses ning sama kiiresti ka ära koristatud.
Tööpinna alla lükatav
Kõiki Miele eesttäidetavaid masinaid on võimalik paigaldada vähemalt 85 cm kõrguse nišiga tööplaadi alla. Seadmekatet selle lahenduse korral ei eemaldata.
Integreeritav
Mõned Miele pesumasinad või kuivatid, kuid ka pesumasin-kuivati WT 2789i on integreeritavad, näiteks kööginurka. Need seadmed lasevad end valiku järgi Miele frondiga, või kohapeal paigaldamisel sisustusfrondiga katta. Selle variandi puhul peab niši kõrgus olema vähemalt 82 cm.
Alla paigaldatav
Miele sirge paneeliga seadmeid ChromeEdition seeria WDA, W 3000, W 5000, TDA ja T 8000 on võimalik paigaldada tööpinna alla. Kui asendada seadmekaas tööpinnaaluse paigalduskomplektiga, nt UBS W1/G või UBS T1/G, sobivad need seadmed nt 82 cm kõrguse tööpinna alla.
* Varustatus sõltub mudelist