Millist külmutussüsteemi soovite?

Toiduainete pikaaegse säilitamise ja varude hoidmise parim viis on külmutamine. Nii säilivad toitained ja maitse ka pikaks ajaks ning vajaduse korral on alati kiire juurdepääs. Tänu moodsale külmutustehnikale on “Miele” külmutusseadmete külmatemperatuurid alati usaldusväärselt ja mugavalt kontrolli all, mis tagab optimaalsed tulemused ja suurima naudingu.
"NoFrost"
"NoFrost"-süsteemiga ei pea te oma "Miele" külmaseadet enam mitte kunagi sulatama. Pöördõhkjahutus jaotab kuiva külma õhu ühtlaselt nii, et sisemusse ei saa jääd tekkida. Lisaks ei jäätu teie külmutatud toiduained ja sahtleid saab ilma segava jääkihita alati lihtsalt avada ja sulgeda. "NoFrost" pakub suurimat mugavust külmutamisel ja säästab teid tüütust sulatamisest – alatiseks.
"DuplexCool"
Kaks eraldi reguleeritavat külmaringlust jahutus- ja külmutusosas tagavad mõlemas optimaalse jahutuse. Peale selle ei toimu nende tsoonide vahel õhuvahetust. Nii ei kuiva toiduained külmikus ära ja näiteks kala, sibulate või juustu lõhn ei kandu toiduainetele sügavkülmikus.
* Varustatus sõltub mudelist