Eksklusiivsed kohvisegud peene naudingu jaoks

Tundke rõõmu täiuslikust kohvinaudingust: see ei õnnestu mitte ainult õige valmistamisega – otsustav teguron ka kohvi kvaliteet. Seepärast lõime neli segu, mis on kohandatud spetsiaalselt “Miele” kohviautomaatidele. Nendega valmistate kohvijooke alates espressost kuni latte macchiato'ni alati õige kohviga. “Miele” kohvisorte toodetakse hea vaistuga eriti kvaliteetsetest mägipiirkonna ubadest õrna trummelröstimisega röstimisfirmas. Tulemus: harmooniline ja tuntavalt aromaatne kohv, mis loob üllatavaid naudinguelamusi. Kõik meie kohvisordid on õiglase kaubanduse ja mahesertifikaadiga* ja neid saab tellida “Miele” veebipoest.
“Miele” “Black Edition One for all”
Sellega õnnestuvad teie kohvijoogid alati: “Miele” “Black Edition One for all” on rikkaliku maitsega ja üllatab õrna puuviljanoodiga. Seega saate 100% araabikast koosnevat segu mitmekülgselt kasutada, alates café cremast kuni kõigi piimaga kohvijookide jaoks.
“Miele” “Black Edition Café Crema”
Kontsentreeritud nauding: hea café crema vahus saavutab aroom oma kõrgpunkti. Meie spetsiaalse seguga, millel on kerge ja tasakaalustatud aroom, loote täiusliku maitse, mida saadab lilleline puuviljasus. Loomulikult 100% araabikast.
“Miele” “Black Edition Espresso”
Tüüpiline aroom, uus tõlgendus: “Miele” “Black edition Espressoga” teete hoogsaid ja eriti aromaatseid espressosid. Maitselt intensiivne ja vürtsika, šokolaadise noodiga segu on valmistatud robustast ja araabikast.
“Miele” “Black Edition Decaf”
“Miele” “Black Edition Decafiga” naudite kõiki kohvijooke kõrgeimal tasemel ilma kofeiinita. Spetsiaalse bioloogilise protsessi käigus eemaldatakse kohvisegust eriti õrnalt kofeiin. Aroom säilib – te tunnete 100% araabika maitset, õiglase kaubanduse ja mahesertifikaadiga* nagu kõik meie kohvisordid.
DE-ÖKO-001. ELi väline põllumajandus * Varustatus sõltub mudelist