Miele äpp *

Miele äpp: kõik mugavalt kontrolli all

Sinu ideaalne kaaslane: Miele äpiga saad hoida silma peal kõigil Miele kodumasinatel. Näiteks saad jälgida ahjus küpseva toidu valmimist või vaadata, kas pesumasin on lõpetanud. Äpp annab vajalikku infot ning on mugavalt ja kiirelt kasutatav. Lisaks pakub äpp Miele seadmete kohta lisateavet ja teenuseid, näiteks BaristaAssistanti ja retsepte. Laadi äpp kohe alla!

MobileControl: kõik alati kontrolli all

Kiiresti ja mugavalt: tänu MobileControlile on sul kõigest ülevaade ja lisaks saad ka seadmeid juhtida. Äpi kaudu saab valida vahetult ja hõlpsalt programme, määrata käivitumisaja ja teha menüüdes valikuid. Nii on Miele seadmete kasutamine lihtne nagu lapsemäng.

ShopConnect: puhastusvahendite kiire ja mugav tellimine äpi kaudu

ShopConnecti abil saad Miele kulumaterjale ja tarvikuid mugavalt mobiili kaudu tellida. Kohe kui Miele puhastusvahendid või kohv hakkavad otsa saama, teavitatakse sind tõuketeatega. Seejärel saad otse äpist mõne klikiga tellimuse esitada.

RemoteUpdate: alati uusim versioon

Kas soovid, et võrku ühendatud Miele kodumasinate tarkvara versioon oleks ilma liigse vaevata uusim? RemoteUpdate‘i funktsiooniga pole see probleem. Miele kodumasinate tarkvaravärskendused laaditakse võimaluse korral lihtsalt seadmesse ja installitakse, ilma et hooldustehnik peaks selleks kohale tulema. Värskenduse andmeid saab vaadata äpis olevatest väljalasketeadetest.

PairingAssistant: abi seadmete võrku ühendamisel

Üksikasjalikud juhised uute seadmete lisamiseks. Äpp koos toetava graafikaga annab üksikasjalikud juhised registreerimiseks. Mitte miski ei takista seadmete võrku ühendamist.