Andmekaitse / Küpsised

Andmekaitse

Miele isikuandmete turvalisusest

Miele ei kogu ega töötle isikuandmeid ilma teie nõusolekuta.

 

1. Isikuandmete kasutamine

Miele kasutab isikuandmeid, näiteks nime, aadressi, e-posti aadressi, telefoni- või faksinumbrit, ainult sellel otstarbel, milleks te oma nõusoleku andsite (näiteks informatsiooni või brošüüride taotlemiseks ja tellimuste töötlemiseks). Neid andmeid kasutatakse teile informatsiooni andmiseks, teenusete vastavalt nõuetele osutamiseks ning jätkuvalt meie toodete kvaliteedi parandamiseks. Teie isikuandmeid tohib õiguslikult kasutada ainult Miele grupp ja selle partnerid, kes tagavad teie tellimuste täitmise. Miele tagab kõik vajaliku, et teie isikuandmeid säilitada ja kaitsta. Isikuandmeid, mis saadakse, kui te külastate meie veebilehte, kasutatakse alati ainult kooskõlas õigusaktidega, mis kehtivad selles riigis, kus hallatakse konkreetset veebilehte.               

2. Tehnoloogiad

Miele kasutab internetitehnoloogiaid (näiteks küpsised või keelte JavaScript), et interneti veebilehitsejate kasutamist hõlbustada. Et suurendada meie veebilehtede külastajate arvu, kogume informatsiooni automaatselt ainult teatud juhtudel (näiteks veebilehitseja, operaatorisüsteem, klikkide arv, keskmine veebilehel veedetud aeg). Informatsiooni kogutakse sel moel, et ei oleks võimalik konkreetset isikut identifitseerida ja tema isikuandmeid kasutada.

3. Turvalisus

Miele tagab, et teie isikuandmed on kaotamise, kahjustamise või avalikustamise eest kaitstud, neid ei kasutata muudel eesmärkidel kui ainult neil, milleks andsite oma nõusoleku, isikuandmed on kaitstud kõrvaliste isikute juurdepääsu ja omavolilise andmete avalikustamise eest.

4. Hüperlingid meie veebilehtedel

Ristviited (niinimetatud hüperlingid) Miele veebilehtedel võivad olla seotud teiste ettevõtete veebilehtedega. Miele ei võta nende veebilehtede sisu või nende andmete andmekaitsepoliitika eest endale mingit vastutust.               

5. Andmekaitse

Kui teil on küsimusi Miele andmete turvalisuse kohta, palun võtke ühendust meie veebilehe halduriga e-posti aadressil info@miele.ee.

6. Internetitehnoloogiad/andmekaitsestrateegia areng

Loomulikult mõjutab internetitehnoloogiate areng ka meie andmekaitsestrateegiat. Kõikidest muudatustest meie poliitikas teavitame koheselt meie veebilehel.

7. Õigustest loobumine

Oleme teinud kõik võimaliku, et meie poolt esitatud informatsioon oleks õige. Kuid kuna tooteid pidevalt täiustatakse, jätab Miele endale õiguse muuta ilma ette teatamata informatsiooni, mis on seotud toodete ja nende tehniliste parameetritega.

Küpsised

Küpsised

Nagu enamik veebilehti, kasutame ka meie küpsiseid, et meie leht töötaks sujuvamalt ja et kohandada teie kogemust.

Küpsised on kahjutud tekstifailid teie veebikogemuse parandamiseks, salvestades reeglina sellist teavet, nagu kas te olete seda lehte varem külastanud, mis sisu te olete vaadanud ja mida te olete pannud veebipoe ostukorvi. Need andmed on täiesti anonüümsed, sisaldades ainult veebilehe nime ja kordumatut kasutajatunnust.

Lisaks sellele kasutatakse küpsiseid ka anonüümsete andmete kogumiseks selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad, näiteks kui kaua veebilehel viibitakse. Nii saavad ettevõtted teada, missugused veebilehe osad on kõige populaarsemad ja missuguseid sektsioone peaks parandama, et anda külastajatele parem kogemus veebilehe kasutamisel.

Ükski meie kasutatud küpsistest ei kogu teie isikuandmeid. Kasutame küpsiseid lihtsalt selleks, et saada anonüümseid andmeid, mis võimaldavad meil tagada lehe laitmatu toimimise ja jälgida, mida saaksime parandada.

 

"Miele" veebilehel kasutatakse anonümiseeritud küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

toodete lisamine oma ostukorvi – see võimaldab teil liikuda ühelt lehelt teisele ilma et veebipoe ostukorvi pandud tooted sealt kaduma läheks;

lehe külastajate loendamine – mitmeid esimese poole küpsiseid kasutatakse külastajate ja vaadatud lehtede loendamiseks ning teiste anonüümsete andmete kogumiseks lehe kasutamise kohta;

reklaamide ja sisu kohandamine – see võimaldab meil saada anonüümseid andmeid selle kohta, mis teavet te olete juba varem vaadanud ja mis toiminguid te olete meie lehel teinud – näiteks mis tooteid te olete meilt ostnud. Seeläbi saame kuvada teile sisu, näiteks seonduvaid tooteid, mis võiks teid tõenäoliselt huvitada.

seirerakendus Google Analytics – see annab meile kokkuvõtlikud andmed, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad, võimaldades meil saada teavet meie kõige populaarsemate lehtede kohta ja kui kaua aega külastajad veedavad meie veebilehe erinevatel osadel. Me kasutame neid anonüümseid andmeid (mis on seotud ainult teie IP-aadressiga ja mitte isikuandmeid puudutava teabega), et identifitseerida lehe osi, mis tuleks ümber kujundada või uuesti koostada, et neid oleks mugavam kasutada.

Muu kolmanda poole analüütiline seire – aeg-ajalt võime kasutada ka muud kolmanda poole analüütilist seiramist, mis on samuti seotud ainult teie IP-aadressi ja mitte teie isikuandmetega.

Kui te ei soovi, et arvuti kasutab küpsiseid, siis võite need oma veebilehitseja sätetest lihtsalt deaktiveerida. Juhised selle tegemiseks sõltuvad veebilehitsejast, mida te kasutate. Üldjuhul peate minema oma veebilehitseja sektsiooni "Privaatsus" või "Eelistused". Teil on võimalus arvutis juba olemasolevad küpsised kustutada ja blokeerida teistel lehtedel kasutatavad küpsised.

Veebilehitseja küpsiste deaktiveerimise tulemusel ei pruugi "Miele" veebilehe kõik omadused korralikult toimida. Näiteks kui lähete teisele lehele, võivad ostukorvi pandud tooted korvist kaduda. Maksimaalse kasutajakogemuse tagamiseks veebilehel soovitame küpsised lubada.

Põhjalikku lisateavet küpsiste kohta ja kuidas neid erinevates veebilehitsejates deaktiveerida, saate Andmekaitse Inspektsioonilt.