Meist

Head põhjused otsustamaks "Miele Professional" toodete kasuks

"Miele Professional" toodete kvaliteet

Kvaliteet, mida saab usaldada. "Miele" profiseadmeid arendavad "Miele" insenerid ning hoolikalt välja valitud komponendid valmistatakse enamasti oma kompetentsetes tehastes Saksamaal ja Euroopas. Saksa insenerindus tähendab meie jaoks eelkõige seda, et me oleme detailides väga täpsed. Me pingutame ka väga väikeste paranduste korral.

Nii saame me nagu ei keegi teine valdkonnas pakkuda seadmetele pikimat kasutusiga ja 100% garantiid – kõiges, mida me teeme.

 

"Miele Professional" seadmete ökonoomsus

"Miele Professional"-i kvaliteedi edumaa tasub end pikas perspektiivis ära. Kui vaadata meie toodete kogu kasutusea jooksul tekkivaid kulusid, siis on meie toodete ülim ökonoomsus ilmne. Meie klientide jaoks tähendab saksa insenerindus maksimaalset ökonoomsust: pikk kasutusiga, väike vee- ja energiakulu ning see kõik seondub kiirete, turvaliste tööprotsesside ja pika kasutuseaga, riketevaba tehnikaga.

 

"Miele Professional" toodete võimsus

Ükskõik milliseid nõudeid meie seadmetele ka ei esitataks, meie tugeva konstruktsiooniga masinate võimsus ja pikk kasutusiga on veenvad. Iga toode läbib lõpliku testimise ja alles siis, kui kõik testid on laitmatult sooritatud, on toode praktikas kasutamiseks valmis. Need töötavad ja töötavad ja töötavad, nii et meie kliendid võivad keskenduda oma ärile: kindlustundega, et tulemused on perfektsed.

 

"Miele Professional" toodete ergonoomika

"Miele Professional" seadmed pakuvad arvukalt intelligentseid funktsioone ja kohanduvad iga individuaalse vajadusega. Paljud neist protsessidest toimuvad automaatselt, ent just vabalt valitavad programmiparameetrid on need, mis muudavad seadmete käsitsemise intuitiivseks ja kiireks. Kasutajat tekstiliste juhistega suunav ülevaatlik ekraan ei jäta õhku vastamata küsimusi – kasutaja igakülgse turvalisuse jaoks.

 

"Miele Professional" toodete teenindus

Meie teenindus saab alguse juba enne toodete tarnimist. Tänu vajaduste hoolikale analüüsimisele ja üksikasjalikele ökonoomsuse arvutustele. Olles dialoogis kliendiga, töötame välja individuaalsetele vajadustele vastavad spetsiifilised kontseptsioonid. Nii tekivad vajadustele vastavad süsteemsed lahendused, mis garanteerivad, et protsessid on turvalised. Meie teeninduse töötajad on igapäevaselt meie klientide jaoks olemas. Koos hoolduslepingutega, millele on kohandatud teenindusprogrammid, pakume ennetavat teenindust. Nii aitavad läbi viidavad kontrollid, hooldus- ja korrashoiutööd seadme väärtuse säilimisele ja sellega investeeringu tagamisele kaasa. Kui siiski peaks midagi juhtuma, siis saame tänu oma laiale "Miele Professional" teenindusvõrgule kiiresti reageerida - meditsiinitehnika valdkonnas paljudes regioonides isegi 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas.

Filosoofia

"Miele Professional" keskendub tööstuslike toodete valmistamisele tööstusliku nõudepesu, pesumajatehnika, laboritehnika, hambaravi- ja meditsiinitehnika valdkonnas. "Miele Professional" soovib olla alati esimeseks valikuks seal, kus on vajadus suure puhastusjõudlusega ja kõrgetele hügieeninõuetele vastavate innovatiivsete lõpptoodete järele.

Rohkem teavet ettevõtte filosoofia kohta

Ajalugu

Juba enam kui 90 aastat on tööstuslikult kasutatavad tooted Miele & Cie. KG üheks edu aluseks. Arengu alguses olid sellisteks seadmeteks suured pesumasinad, hiljem tulid nõudepesumasinad ja alates 1960. aastatest lisandusid meditsiinitooted. Alates aastast 2000 on "Miele Professional"-ist, mis valmistas üksnes tooteid, saanud tööstuslike süsteemilahenduste pakkuja.

Rohkem teavet "Miele" ajaloo kohta

Juhtimine

Tegevusharu "Miele Professional International" juhivad Andreas Barduna (turundus/müük) ja Michael Krimpmann (tehnika).

Saksamaa müügiosakonna professionaalsete toodete valdkonna töö operatiivsuse eest vastutab hr Martin Hübner.

Rohkem teavet "Miele" juhtimise kohta

Business development

2022. majandusaastal saavutas ettevõte 5,43 miljardi euro suuruse käibe. See vastab kasvule

591,0 miljonit eurot ehk 12,2 %. Saksamaal oli käive 1,47 miljardit eurot. 31. detsembri 2022. aasta seisuga töötas Miele kontsernis kogu maailmas ligikaudu 23 300 inimest, neist 11 900 Saksamaal.

Rohkem teavet ettevõtte arengu kohta

Jätkusuutlikkus

"Miele" jaoks on ettevõtte väärtused ja traditsioonid jätkusuutliku toimimise põhjuseks ning ettevõtte pikaajalise edu möödapäsmatuks aluseks. "Miele" on ÜRO jätkusuutlikkuse organisatsiooni Ülemaailmne Kokkulepe (Global Compact) liige ja "Mitmekesisuse Harta" allkirjastaja. Iga kahe aasta tagant avalikustab "Miele" jätkusuutlikkuse aruande.

Rohkem teavet lehel Miele-Nachhaltigkeit.de