Jõuline puhastus igal ajal.

Uus varstolmuimeja Duoflex

Suur võimsus. Kiire käsitsemine. Kompaktne ehitus.

Duoflex Total Care

Avastage Miele uusima varstolmuimeja jõud ja mugavus: Duoflex seeria on sama võimas nagu tavalised Miele tolmuimejad1 ning pakub samal ajal juhtmeta vabaduse luksust ja Speedlock süsteemi mugavust.

Avastage kõik Duoflex mudelid

Duoflex Total Care

Võimas | Grab & Go | kerge ja kompaktne | rikkalik tarvikukomplekt

Duoflex Cat & Dog

Tugev imemisjõud | Grab & Go | kerge ja kompaktne | loomakarvade eemaldamise otsak

Duoflex Extra

Võimas | Grab & Go | kerge ja kompaktne | otsak õrnadele pindadele

Erakordne võimsus. Tööaeg kuni 55 minutit². Automaatne põrandakatte tuvastus.

Tugev imemisjõud

Tänu võimsale Digital Efficiency mootorile ja Vortex tehnoloogiale ei jää maha tolmu ega mustust.

Aku tööaeg

Tundke rõõmu stressivabast tolmu eemaldusest Duoflexga, mille seitsme võimsa elemendiga liitiumioonaku tagab kuni 55 minuti pikkuse tööaja2.

Automaatne põrandakatte tuvastus

Multifloor elektrihari kohandub automaatselt igale põrandakatte tüübile, et seda ei peaks tegema teie. Põrandakate tuvastatakse automaatselt ja harjavaltsi pöörete arv kohandatakse optimaalse puhastuse ja mugavuse saavutamiseks.

Kiirem ja hõlpsam tolmueemaldus uue SpeedLock süsteemiga

Saage rohkem teada meie Speedlock süsteemi kohta

Kasutage meie uut Speedlock vabastust, millega saab vaevata muuta tervikseadme käsiseadmeks. Speedlock süsteemi3 seinahoidikuga on Duoflex soovitud seadme ehitusega kohe kasutatav. Hoidiku saab hõlpsalt ja ruumisäästlikult seinale kinnitada.

Kiire ja paindlik

Duoflex disain on nutikas ja tänu SpeedLock vabastus süsteemile on võimalik muuta suur tervikseade kiirelt käsiseadmeks, tehes kohtpuhastamise palju hõlpsamaks. Selle väike kaal ja ergonoomiline konstruktsioon tagavad hõlpsa käsitsemise, kiiruse ja kompaktse hoiulepaneku.

Suurepärane hügieen teile, teie kodule ja teie perele

Click2open
Puhas kodu. Puhtad käed.

Tühjendage tolmunõu ja eelfilter vaevata ühe käeliigutusega. End tõestanud Click2open funktsiooniga saate peentolmufiltri hõlpsalt vabastada suurest mustusest. Nii säilib võimsus ja teie käed jäävad puhtaks.

Hügieenifilter
Puhas õhk

Duoflex hügieenifilter hoiab tolmu, õietolmu, loomakarvad ja allergeenid kinni. Duoflex saavutab üldise filtreerimistoime 99,99%4. Seeläbi takistatakse peenete osakeste tagasivoolaminst ja saavutatakse parem õhukvaliteet teie kodus.

Duoflex Cat & Dog

Duoflex Cat & Dog on oma imemisjõu ja liikuvusega ideaalne kaaslane lemmikloomaomanikele. Tänu Electro Compact elektriharjale muutub loomakarvade eemaldamine lapsemänguks: Lisaks kahe režiimi valimise vahel saate hõlpsalt puhastada põrandaid, pehmet mööblit ning raskesti ligipääsetavaid kohti.

Elegantne integreerimine eluruumi disaini

Harmooniline esteetika

Liiga ilus, et seda peita

Integreerige Duoflex stiilselt oma kodukujundusse. Tänapäevaste värvide ja kvaliteetsete pinnastruktuuridega on see palju enamat kui vaid seade – see on tõeline pilgupüüdja.

Välja töötatud Saksamaal

Tänu meie tootmisprotsessi pidevale arendustööle toodame esmaklassilisi tolmuimejaid, mis toovad teie koju suurepärase võimsuse ja kvaliteedi.

KKK

Kõik, mida peate Duoflex kohta teadma

Kui palju kaalub Miele varstolmuimeja Duoflex?

Duoflex kaalub 3,1 kg.

Kas Miele varstolmuimeja Duoflex on sama võimas nagu tavaline tolmuimeja?

Meie Miele standardid tagavad parimad puhastustulemused. Duoflex kasutab Digital Efficiency mootorit ja Vortex tehnoloogiat, millega saavutatakse sama imemisjõud nagu tavalise tolmuimejaga1.

Kas Miele varstolmuimeja Duoflex on sobiv loomakarvade imemiseks?

Duoflex Cat & Dog, mis on lisaks varustatud kompaktse elektriharjaga, saate loomakarvad probleemideta pehmelt mööblilt ja autoistmetelt eemaldada.

Milliste põrandate jaoks Miele varstolmuimeja Duoflex sobib?

Duoflex saab kasutada kõigi põrandakatte tüüpide jaoks: MultiFloor elektrihari tuvastab automaatselt põrandakatte ja kohandab võimsust, et saavutada õige imemisjõud. Peale selle on olemas suur valik lisatarvikutega Duoflex mudeleid. Valige lihtsalt mudel, mis sobib teie nõudmistele kõige paremini.

Kas Miele Duoflex akut saab vahetada?

Kui vaja, saab akut vahetada.

Milleks on mõeldud Miele varstolmuimeja Duoflex hügieenifilter?

Tänu kaheastmelisele filtrisüsteemile kogutakse peentolm 99,99% üldise filtreerimistoimega 4 kindlalt kokku.

Kui pikk on Miele varstolmuimeja Duoflex tööaeg?

PowerUniti eraldi kasutamisel ilma elektriharjata on tööaeg kuni 55 minutit. DuoFlex tolmuimeja kasutamisel koos Multifloor elektriharjaga kõval pinnal on tööaeg 17 minutit. Täiuslikult sobiv kuni 60 m² pindadele.

 1. 1.
  Puhastusjõudlus võrreldes Miele põrandatolmuimejaga Complete C3 (SGEF3) koos turboharjaga STB 305-3 (tolmueemaldus vaibalt ja piludega kõvalt põrandapinnalt, vaibalt kiudude eemaldus). Standardi IEC62885-2 kohaselt.
 2. 2.
  Kehtib võimsusastmele 1 ilma ühendatud elektriharjata. Kuni 12 minutit kõval põrandapinnal maksimaalse võimsusastme korral koos ühendatud elektriharjaga MultiFloor.
 3. 3.
  Varustus sõltub mudelist.
 4. 4.
  Standardi IEC 62885-4 kohaselt.