Miele TempControliga induktsioonpliidiplaati saate usaldada.

Kui teie ei hoia silma peal, teeb seda intelligentne temperatuurianduri tehnoloogia. Miele. Kõigeks, millest tõeliselt hoolime.

Palun kerige

Koos toiduvalmistamine meeldib eriti lastele – ka Emmale. Tema abiga küpsevad pannkoogid tänu isa praadimiskunstile ja TempControlile peaaegu ise. Ja vahepeal jääb aega isegi mängimiseks.

"Issi, ma tahan pannkooki."

Koondunud võimsus

Ei mingit põhjakõrbemist, ei mingit pidevat temperatuuri reguleerimist: uute Miele induktsioonpliidiplaatidega on praadimine tunduvalt lihtsam. TempControl, intelligentne temperatuuriandurtehnoloogia, tagab ülitäpse energiavarustuse. Nii hoitakse automaatselt panni sobivaimat temperatuuri ja see ei muutu praadimise ajal enam valeks.

Praadimisaste I õrn ja ülitäpne praadimine

Saate valida kolme praadimisastme vahel. Madalaima praadimisastmega I saavutate täiuslikud praemunad ja paljud muud road, näiteks sügavkülmutatud road.

Praadimisaste II keskmise tugevusega praadimine

Keskmisel temperatuuril on parim praadida nt krevette ja lihalõike. Keskmine aste sobib ka seemnete röstimiseks.

Praadimisaste III: intensiivne praadimine

Intensiivseks praadimiseks või vokkpanni jaoks on sobivaim praadimisaste III. Ka pannkoogid õnnestuvad kõige paremini kõrgeimal astmel.

Keeduaste

Tänu keeduastmele ei teki kastmete valmistamisel pritsmeid! Kohe kui lisate vedelikku, saavutatakse vaikselt keetmiseks ideaalne temperatuur.

Pealelöök, valmis olla ja läks

Kuni pannkoogid kuldpruuniks praevad, leiutatakse kiirelt isegi lõbus mäng: lusikahoki supilusikate ja pannilabidaga. See on lahe, miski ei kõrbe ja võitja saab lisaportsjoni. 

Erakordselt kiire

Kas XXL-pastapott või pann: tänu eriti mitmekülgsele PowerFlex keedualale saavad kiirelt kuumutatud suured potid. 

Ideaalse temperatuuriga

Soojashoidmise funktsioon hoiab pannkoogid ja muud toidud ideaalselt soojana ning soojendab toite õrnalt. Nii saate toitu serveerimiseks sobival temperatuuril nautida. 

Con@ctivity 2.0

Kui hea, et on olemas Con@ctivity 2.0. Pliidiplaat ja õhupuhasti toimivad intensiivselt koos ning tagavad köögis igal ajal puhta õhu, ilma et õhupuhastit peaks käsitsi reguleerima.

Vaistlik käsitsemine

Tänu funktsioonile SmartSelect saate praadimisastmeid kiirelt ja vaistlikult valida. Väljalülitatuna ei ole neid näha – elegantse disaini nimel.

Ega polegi muud: maitsestage pannkooke oma maitse järgi, kas mee või tuhksuhkruga – head isu!