Miele kasuks räägivad paljud head põhjused.
Neist kuue kohta võite lugeda siit.

Alates asutamisest 1899. aastal järgib Miele oma kaubamärgi lubadust „Immer besser“. Mõeldud on: teeme kõik selleks, et olla „Immer besser“ kui kõik teised pakkujad ja saada „Immer besser“, kui me juba oleme. Meie klientide jaoks tähendab see rahustavat veendumust, et nad on Mielega hea otsuse teinud – tõenäoliselt kogu eluks.

Miele Qualität

Miele kvaliteet

Juba üle 100 aasta on tõestatud, Miele kodumasinaid võib usaldada ja need ei jäta teid hätta.
Miele kodumasinaid on testitud kestma kuni 20 aastat.
Üks kord Miele, alati Miele: Miele kliendid kogu maailmas jäävad meile truuks ja soovitavad seda ka teistele.
Tulevikku vaadates lubame, et kvaliteedi ja vastupidavuse osas ei tee me mingeid kompromisse!

Die Miele Technik

Miele tehnika

Miele tähendab imelist tehnikat ja silmapaistvaid tulemusi minimaalse energiakulu juures. See kehtib pesu, põrandate ja nõude hügieenilise ja säästva pesemise, aga ka erinevate naudingute kohta keetmisel ja küpsetamisel. Selle eest kannavad hoolt paljud uuenduslikud funktsioonid, mida pakub vaid Miele.

Seda kinnitab lugematu arv esikohti kõige tunnustatumates tootetestides üle kogu maailma.

Handwerkskunst

Miele käsitöökunst

Olgu klassikalise pöördlülitiga, tundliku anduriga või kõrglahutusega puuteekraaniga nagu teie nutitelefonilgi: Miele käsitsemine on lihtne ja lõbus. Lisaks on olemas näiteks köögi või pesupesemise jaoks palju mugavaid ja usaldusväärseid „õnnestumise garantiiga“ automaatprogramme – pöörates palju tähelepanu ka detailidele. Mielega muudate oma elu ilusamaks...

Miele Design

Miele disain

Miele tähendab selgeid vorme, ajatut elegantsi ja intuitiivset kasutamist. Olgu klassikalise pöördnupu, tagasihoidliku anduri või üliselge puuteekraani abil: Miele kasutamine on lihtne ja meeldiv.

Mitte kuskilt mujalt ei leia samaväärset mitmekesist ja hoolikalt kokku sobitatud disainijooni ja värvivalikuid, mis sobivad kõige erinevamate köögimööblistiilidega. Ükskõik, kuidas te oma kööki sisustate: Miele sobib sinna täiuslikult.

Miele Service

Miele teenindus

Miele kliendid naudivad eeliskohtlemist: selle tagab meie kiire ja tõhus klienditeenindus, mis on valitud korduvalt valdkonna parimaks. Ka siis, kui soovite individuaalset tootega seotud juhendamist või oma Miele seadmete professionaalset puhastust, tuleme meeleldi teie juurde koju. Oleme alati teie jaoks olemas. Lubatud!

Die Marke Miele

Miele kaubamärk

Paljudes maades on Miele valdkonna ihaldatuim kaubamärk. Saksamaa turul valiti Miele 2013. a kõigis valdkondades isegi kõigi aegade parimaks toote kaubamärgiks („best brand ever“). Selline kaubamärk ütleb nii mõndagi tema kasutaja kohta: Miele kliendid esitavad kõrgeid nõudmisi oma kodumasinate töövõimsusele, mugavusele, disainile ja keskkonnaohutusele. See, kes ostab Mielet, näitab kvaliteediteadlikkust ja stiili.