Uut nõudepesumasinat G 6000 EcoFlex saate usaldada.

Säravpuhas vaid 58 minutiga. Miele. Kõigeks, millest tõeliselt hoolime. 

Kerige, et saada rohkem teavet

Nii lihtsalt, nii kiiresti

Pere koosolemine sõltub õigest ajastusest. Tänu pesuprogrammile QuickPowerWash kestab pesu vaid 58 minutit. Suurepärane - nii saab kõiki võimalusi kõige paremini kasutada.

Uus: QuickPowerWash-tehnoloogia

Uue pesuprogrammiga QuickPowerWash ja sellega täpselt sobitatud, lühema lahustumisajaga tabletid Miele UltraTabs Multi puhastavad ja ka kuivatavad teie nõusid parimal viisil. Lühima ajaga ja parima puhastusvõimsusega A.*

* Parim puhastusklass A vähem kui ühe tunniga koos nõudepesutablettidega Miele Ultra Tabs Multi. Kinnitab TÜV Rheinland: Programmi QuickPowerWash ja Miele UltraTabs Multi tablettide mõõdetud puhastusklass 1,14 vastab parimale võimalikule A-puhastusklassile (võrdlusmasinat on kontrollitud B-tüüpi IEC-pesuvahendiga).

Ilus mugavus

Funktsiooniga Knock2open mudelite puhul avaneb uks nagu võluväel. Tänu käepidemeta disainile näeb see eriti elegantne välja. Lihtsalt koputage kaks korda esiküljele ja juba avanebki nõudepesumasin automaatselt ja ülimugavalt.

Rahustav teada: Miele nõudepesumasinas ei purune miski. Ka kõige õrnemad nõud püsivad kindlalt paigal. Nii saab Luca oma tassi kindlasti tagasi. 

Parim koht igale söögiriistale

Te sooviksite 3D-söögiriistasahtlisse paigutada ka vispli ja supikulbi? Miele G 6000 EcoFlexiga õnnestub see suurepäraselt!

Painduv nagu kooselu

Paigutage vastavalt oma soovile: nõudepesumasina G 6000 EcoFlex painduvad korvid aitavad teid suurepäraselt.

Kuva rohkem teavet

Painduv nagu kooselu

Kas kokkupandavad piiread või reguleeritava kõrgusega ülemine korv: igale asjale leidub sobivaim koht. Miele nõudepesumasina hooleks võite usaldada isegi oma lemmiknõud.

Kuva vähem teavet

Plekitult puhas

Nõudepesumasin G 6000 EcoFlex pakub kindlat kaitset ka õrnadele veiniklaasidele.

Kuva rohkem teavet

Plekitult puhas

Selle eest hoolitseb reguleeritava kõrgusega alumise korvi FlexCare-klaasihoidik. Selles on klaasid tänu pehmele silikoonpolstrile eriti kindlalt hoitud. Nii ei põrku klaasid omavahel ja jäävad säravkaunid. Lisaks sellele leiavad sobivaima koha ka teie tassid. Nupud tagavad, et miski ei loksu ega liigu.

Kuva vähem teavet

Praktilised abivahendid

Kes ei rõõmustaks, kui talle pakutakse abi nõude ärapaigutamisel?

Kuva rohkem teavet

Praktilised abivahendid

Tänu kollastele FlexAssist-märgistele ja sümbolitele on teil kõik kiirelt kontrolli all, sest need näitavad, millised osad on painduvad. Nii leiab iga nõu endale parima koha.

Kuva vähem teavet

5 8 min

*

Piisab ainsast pilgust rakendusele Miele@mobile: nii saate kohe teada, millal nõudepesumasin on lõppenud.

See käis küll kiirelt

Kõik kontrolli all

Nutitelefoni või tahvelarvutiga: rakendusega Miele@mobile saate igalt poolt oma nõudepesumasinal silma peal hoida, nii kirjutuslaua tagant kui ka diivanilt.

Kuva rohkem teavet

Kõik kontrolli all

Lisaks täidab rakendus teie soove ja juhiseid, näiteks saate kuvada oleku, oma nõudepesumasinat teel olles juhtida või tablette tellida. See meeldib kogu perele.

Kuva vähem teavet

Uus parim väärtus

Tänu oma energiatõhususele A+++ - 20%* pole Miele ületamatu mitte ainult säästlikkuse poolest. Peale selle hoiate päevast päeva kokku kulusid.

* 20% säästlikum kui energiatõhususklassi A+++ piirväärtus

Värskendavalt puhas

Miele nõudepesumasin on ka veekulu poolest säästlikum kui kunagi varem.

Kuva rohkem teavet

Värskendavalt puhas

Nõusid pestakse ainult puhta veega. On aga rahustav, et nõud saavad põhjalikult ja hügieeniliselt puhtaks juba vaid 6,5 liitriga.

Kuva vähem teavet

Värske tuuleõhk nõudele

Täiesti kuiv: kui pesuprogramm on lõppenud, avaneb uks automaatselt ja jääb veidi praokile. Mida veel soovida?

Kuva rohkem teavet

Värske tuuleõhk nõudele

Nii pääseb värske õhk nõudele ligi ja soe niiske õhk pääseb välja. Patenteeritud AutoOpen-kuivatus* on ideaalne klaaside ja plastnõude puhul ja järelkuivatust pole vaja.

* DE102007008950B4, EP2120671B1

Kuva vähem teavet

Ideaalne ajastus! Vaid 58 minutiga on kõik jälle säravpuhas ning tõelised sõbrad on uueks ühiseks seikluseks valmis.