Nautige lihtsalt head kohvi Miele kohviautomaadiga.

Tass tassi järel täiuslikku kohvinaudingut.
Miele. Kõigeks, millest tõeliselt hoolime.

Täiusliku oa valimisest masina mugava hoolduseni: Miele põhjalikud teadmised kohvist tagavad kordumatu kohvinaudingu.

Täiuslik aroom ei ole juhus.

Selleks et kohvinauding oleks püsiv, on Miele kohviautomaatides kasutatav tehnoloogia hästi läbi mõeldud. Roostevabast terasest koonusveski jahvatab iga oa ühtlaselt ja eriti aroomisäästlikult. AromaticSystemi dünaamiline keedukamber segab kohvi ja vee optimaalselt, paisudes joogi valmistamise ajal. See on täiuslik koosmäng, mille tulemuseks on intensiivne aroom ja vähem mõruaineid.

Black Edition No°1

Kõik saab alguse kohvioast.

Täiuslik kohvinauding saab alguse olulisimast komponendist – kohvioast. Traditsiooniliselt käsitsi ja eriti säästlikult röstitud neli Lõuna-Ameerikast pärit araabika kohviuba moodustavad ideaalselt Miele kohviautomaatide jaoks kohandatud segu Black Edition No°1. See on Miele kohv, millel on õiglase kaubanduse märgis, ökosertifikaat ja ainulaadne aroom.

Vollmer Privatrösterei

Külas Black Edition No. 1 röstimismeistril. Tegutsedes hoolikuse ja vastutustundega parima maitse nimel.

Vaid ühe nupuvajutuse abil valmiv kohv igale maitsele.

CupSensor

Kohandub igale tassisuurusele.

Olgu tegu espressotassi või latte macchiato klaasiga, CupSensor reageerib igale tassikõrgusele ja viib peadüüsi alati õigesse asendisse. Nii saab vältida tüütuid pritsmeid ning iga kohvijook on õige temperatuuri ja crema'ga kohe serveerimisvalmis.

OneTouch for Two

Topeltnauding ühe nupuvajutusega.

OneTouch for Two abil saab teha kaks maitsvat kohvijooki korraga: enam kiiremini ja lihtsamini ei ole võimalik espressot, cappuccino’t, latte macchiato’t ja muud jooki kahele valmistada.

Lihtsalt ja igale maitsele.

Lihtsad puutetundlikud juhtseadmed, nagu CM7-mudelite CM Touch Display, on sõrmepuudutusega intuitiivselt ja tänu tekstinäitudele mugavalt käsitsetavad. Eksperdirežiimis saab valmistusparameetreid, näiteks jahvatusastet, temperatuuri ja vee kogust, ka valmistamise ajal kohandada.

Päevast päeva saate nautida iga tassitäit oma lemmikkohvi.

Puhastab end unerežiimi ajal.

Miele CM7 kohviautomaat puhastab end tänu patenteeritud* AutoDescale’i funktsioonile iseseisvalt katlakivist. Kord päevas või – mis veelgi parem – öösel soovitud kellaajal masina tagaküljel olevast kassetist. Nii ei saa raskesti eemaldatavat katlakivi tekkidagi.

* EP2705783B1, US20140006033SA1.

Milline kohviautomaat on just teile sobiv?