KVALITEET, MIS ON OMA AJAST EES

ENAM KUI 120 AASTAT OLEME EHITANUD SEADMEID, MIS KESTAVAD.

Isegi ülim jõudlus pole midagi ilma pikaajalise töökindluseta. Sellepärast ühendame pideva innovatsiooni asjatundliku käsitööga — hoolikas pühendumus detailidele, mis tagab, et meie seadmed on loodud kestma.

ALATES 1899 POLE ME KUNAGI JÄÄNUD RAHULE PARIMAGA.

Meie jaoks on iga murranguline innovatsioon rohkem kui põhjus tähistada. See on väljakutse luua midagi veelgi paremat. Sellepärast valmistame ise oma osad, sepistame ise oma raua. Valmistame isegi masinad, mis teevad masinaid. Sest püüdlemine täiuslikkuse poole on meie DNAs. Me ütleme selle kohta: Immer besser.

JÕUDLUS

10000 TUNDI KATSETAMIST* –
SEE ON EHE TÕEND JÕUDLUSEST.

Kui teised jäävad rahule pärast paari testimist, liigume meie kauem ja kaugemale. Mõned automootorid vajavad 3000 tundi testimist — meie kontrollime oma jõudlust kuni 10000 tunniga*. Tegelikult kulub testimisele 30% meie arendusajast. Tagada ülimad tulemused – aasta-aastalt.

PIKAEALISUS ON
ÜLIM JÄTKUSUUTLIKKUS.

Kujutle, et aastate jooksul mitmete pesumasinate või nõudepesumasinate kasutamise asemel – kasutad vaid ühte. Sellist, mille jõudlus avaldab sulle muljet veel aastaid: vähem vett, vähem energiat, vähem pesuvahendit. Tänu sellele tarbid vähem. Ja teed püsivalt head.

*​Lisateave: www.miele.ee/20years