Tutvusta oma tolmule meie võimsaimat tolmuimejat

Välja töötatud Saksamaal. Toodetud Saksamaal.

Uus akuga tolmuimeja Triflex HX2

Nutikas, paindlik ja jõudu täis. Miele võimsaima tolmuimejaga pääsete ka eriti sügaval asuva tolmuni. Tänu uuenduslikule kolm ühes disainile ja tugevale imemisvõimsusele on koristamine nüüd sama lihtne kui lapsemäng.

Suur võimsus

Kogege Triflex HX2 suurt puhastusjõudlust. Uus Digital Efficiency mootor tekitab 60% rohkem imemisvõimsust.1 Kombinatsioonis elektriharja ja võimsa Vortex-tehnoloogiaga on Triflex HX2 võimsam kui meie kaabliga tolmuimejad.2

Kõigile põrandapindadele

Meie uue akuga tolmuimeja eriti laia elektriharjaga puhastate suure pinna lühima ajaga. Tänu nutikale elektroonikale tuvastab hari automaatselt põrandakatte liigi ning kohandab pöörlemiskiiruse ja imemisvõimsuse optimaalseks.

Hingake sisse.

Tundke 99,999% filtritoimet. HEPA Lifetime'i filter eemaldab isegi kõige peenemad tolmuosakesed.4 Samal ajal puhastab see õhu allergeenidest ja viirustest ning panustab nii hügieenilisse elukliimasse.

Pikk aku tööaeg

Tänu vahetatavale VARTA liitiumioon-akule saate ilma tüütu laadimiseta tolmu imeda kuni 60 minutit.5 – Ent kui läheb kauem, saate võtta kasutusele Triflex HX2 Pro lisaaku ja -laadija, mis tuleb masinaga kaasa. Nii saate oma tolmuimeja tööaja kahekordistada kuni 120 minutini.6

Milline akuga tolmuimeja sobib Teile kõige paremini?

Triflex HX2 on saadaval erineva varustusega – nii leiate hõlpsalt õige akuga tolmuimeja, mis sobib Teie puhastusvajadustele ja saavutab silmapaistvad tulemused.

Välja töötatud ja toodetud Saksamaal

Tegutseme oma valdkonnas juba üle 120 aasta ja oleme alati püüelnud täiuslikkuse poole. Tänu sellele saame Teile pakkuda esmaklassilisi tolmuimejaid, mis säravad tänu silmapaistvale võimsusele ja kvaliteedile.

Viited

1Võrreldes Triflex HX1-ga.

2Puhastusjõudlus võrreldes Miele põrandatolmuimejaga Complete C3 SGEF3 koos turboharjaga STB 305-3 (tolmueemaldus vaibalt ja piludega kõvalt põrandapinnalt, vaibalt kiudude eemaldus). Standardi IEC62885-2 kohaselt.

3Patent: DE 10 2016 105 475 B4.

4Kehtib valitud mudelitele standardite EN 1822/2011 ja IEC 62885-4 järgi.

5Kehtib võimsusastmele 1 ilma ühendatud elektriharjata Multi Floor XXL.

6Kehtib võimsusastmele 1 ilma ühendatud elektriharjata Multi Floor XXL ja kahe akuga.