Optimaalselt kohandatud teie nõudmistele

Täiuslik paar 
Tänu selle 14 cm kõrgusele saate “Miele” gurmee-soojendussahtlit kombineerida 45 cm kõrguse kompaktseadmega, näiteks “Miele” kohviautomaadi, auruahju, küpsetusahjuga auruahju või mikrolainefunktsiooniga küpsetusahjuga, et tagada 60 cm kõrguse niši võimalikult parim kasutus. Selleks et “Miele” sahtel sobiks ka teie seadme disainiga, valige kahe disainivariandi vahel, nii et tulemuseks on harmooniline köök. 
Maksimaalne ruum, maksimaalsed võimalused 
Eriti palju ruumi pakuvad meie 29 ja 32 cm kõrgused gurmee-soojendussahtlid, milles saate eelsoojendada nii tasse kui ka taldrikuid. Koos 29 cm kõrguse sahtli ja klassikalise 60 cm kõrguse küpsetusahjuga saate parima kombinatsiooni 88 cm kõrguse niši jaoks – nii kasutate olemasolevat ruumi optimaalselt. Eriti suured 29 cm kõrgused “Miele” sahtlid on saadaval kolmes klaasivärvis ja roostevabast terasest esipaneeliga (“ContourLine”); 32 cm kõrgune mudel kolmes klaasivärvis. Nii on alati tagatud teie köögi ühtne ilme.
90 cm niššide kombinatsioonlahendus 
Kahe 45 cm kõrguse seadme kombineerimisel teineteise peale saab otse nende kõrvale paigaldada kenasti ühe 60 cm kõrguse seadme. 60 cm kõrguse seadme alla jääva niši täitmiseks saab tulevikus kasutada gurmee-soojendussahtlit ESW 7030. Selle esikülg on oma umbes 32 cm-ga kõrgem kui teised “Miele” gurmee-soojendussahtlid. Nii vähendatakse silmaga nähtavat pilu selle kohale paigaldatud seadme suhtes ja see kohandatakse mõlema 45 cm kõrguse seadme vahega.Selle paigalduslahenduse korral tuleb mõlema 45 cm kõrguse seadme vahelise optimaalse vahe tagamiseks kasutada sisepõhja ENB 1060.ESW 7030 sobib peale selle ideaalselt kombineerimiseks “Miele” veinikapi KWT 6422 iG ja selle kõrvale paigaldatud 60 cm kõrguse integreeritud seadmega.
* Varustatus sõltub mudelist