Kõik rakendusest “Miele Scout”

1. Rakendus “Miele Scout”*
Rakendusega “Miele Scout”* saab robottolmuimejat “Scout RX2” ja “Scout RX3” mugavalt nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu kodus või teel olles juhtida. Robottolmuimeja uuenduslik juhtimissüsteem võimaldab seejuures rohkete uute funktsioonide kasutamist.
Puhastusliikumise ajal loovad “Scout RX2” ja “Scout RX3” puhastatud alast ajutise kaardi. Saate seda toimingut rakenduses “Miele Scout”* reaalajas jälgida. Nii teate igal ajal, kus on “Scout RX2” ja “Scout RX3” ning millised alad on juba puhastatud. Salvestada saab kuni kaks kaarti.
3. “Home Vision”*
“Home Vision”* on krüptitud reaalajas kuva, mille abil saate eemal olles kontrollida, kas kodus on kõik korras.

Millist kaamerat kasutatakse reaalajas kuva edastamiseks?
Tolmuimeja “Scout” parempoolset kaamerat.

Kui suur on eraldusvõime?
“Scout RX3” eraldusvõime on 720 × 1280 pikslit (RX2: 480 × 320 pikslit). See on optimeeritud nutitelefonis kuvamiseks. Sõltuvalt valgustingimustest, kodusest WiFi-levialast ja internetiühendusest võib pildi kvaliteet varieeruda.

Millist ülekandekiirust on vaja?
Vaja on koduse internetiühenduse stabiilset üleslaadimiskiirust, samuti teie mobiilse internetiühenduse stabiilset allalaadimiskiirust vähemalt 4 Mbit/s “Scout RX3” jaoks (RX: vähemalt 2 Mbit/s). Halva ühenduse korral võib viivitusaeg pikeneda ning kuva olla häiritud või päris katkeda.

Miks on kuva moonutatud?
Sisseehitatud kaamerad on lainurkkaamerad. Seeläbi suurendatakse kuvatavat ala, mis on iseäranis kasulik seadme navigeerimiseks.

Kas videoülekanne salvestatakse?
Ei, tegu on reaalajas kuva ühekordse ülekandega. Seda ei salvestata mobiilsesse lõppseadmesse, robottolmuimejasse ega “Miele” pilveserverisse.
Taimerifunktsiooniga saate käivitusaegu hõlpsasti plaanida.

Kuidas saan käivitusaja seadistada?
Taimerit saate hõlpsasti seadistada rakenduses “Miele Scout”*. Saate valida soovitud käivitusaja, nädalapäevad ja puhastusrežiimi.

Kui palju erinevaid käivitusaegu saab seadistada?
Programmeerida saab kokku kuni seitse individuaalset taimerit, et saaksite näiteks nädalalõpuks valida muu käivitusaja kui tööpäevade jaoks.
Mida on vaja rakenduse “Miele Scout”* kasutamiseks?
Saate end nutitelefoni kaudu otse robottolmuimejaga siduda. Rakenduse kasutamiseks kodust eemal olles vajate ka internetiühendusega WiFi-võrku ja internetiühendust oma mobiilses lõppseadmes.

Milliseid eeltingimusi peab mobiilne lõppseade täitma?
Rakendust saab kasutada mobiilsetes lõppseadmetes operatsioonisüsteemidega OS 11.0 ja Android 6.0 ning see on optimeeritud vähemalt 4,7-tollisele ekraanile ja eraldusvõimele vähemalt 1136 × 640 pikslit.

Milliseid nõudeid peab täitma mu WiFi-ruuter?
“Miele” kasutab WiFi-i standardeid IEEE 802.11n, et saaksite “Scouti” siduda kõigi kaubanduses saadaolevate WiFi-ruuteritega. Jälgige, et konfigureeriksite WiFi jaoks turvalise krüptimismeetodi. Soovitame selleks kasutada turvalist WPA2 krüpteerimist koos turvalise salasõnaga.

Kas saan rakenduse abil juhtida mitut robottolmuimejat?
Jah, rakendusse saab lisada mitu robottolmuimejat.

Kas saan robottolmuimejat juhtida mitme lõppseadmega?
Jah, robottolmuimejat saab juhtida ka mitme mobiilse lõppseadmega. Kahe lõppseadme samaaegse juurdepääsu korral saab robottolmuimejat siiski aktiivselt juhtida vaid ühest lõppseadmest.
Kuidas luua ühendus “Scoutiga”?
Laadige rakendus “Miele Scout”* Apple’i App Store’ist või Google Play Store’ist alla. Käivitage rakendus pärast installimist ja järgige kasutamisjuhiseid.

Millised ühendusviisid on olemas?
Robottolmuimejaga ühenduse loomiseks on mitmeid võimalusi.

1. “Miele” kasutajakontoga:

vajate “Miele” kasutajakontot, et saada robottolmuimejale juurdepääs ka teel olles. Mobiilse lõppseadmega saab luua internetiühenduse WiFi-ruuteri abil. Peale selle tuleb robottolmuimeja teie koduvõrku registreerida.

2. Ilma “Miele” kasutajakontota:

saate oma mobiilse lõppseadme ühendada otse “Scouti” WiFiga. Mobiilne lõppseade peab sel juhul paiknema robottolmuimeja levialas. Robottolmuimeja saab registreerida ka teie koduvõrku. Siis pääseb robottolmuimejale mobiilse lõppseadmega WiFi-ruuteri kaudu ligi, kui nii mobiilne lõppseade kui ka robottolmuimeja paiknevad WiFi-ruuteri levialas.
Kas kolmandad isikud saavad robottolmuimejat juhtida?
Ei, väljast juurdepääsu takistamiseks juhitakse teid esmakordsel kasutusel läbi ühendamisprotsessi, enne kui saate robottolmuimejat mobiilse lõppseadmega juhtida.

Kuidas tagatakse minu andmete turvalisus internetis?
Andmeturve on meile olulise tähtsusega. Seepärast kasutame teie andmete veebiedastuseks internetipanganduses kasutatavat turvasertifikaatidega krüpteerimismeetodit “Transport Layer Security” (TLS). “Home Visioni” funktsiooni jaoks kasutatakse turvatud TURN-serverit.

Peale selle on kaugjuurdepääs robottolmuimejale võimalik vaid teie “Miele” kasutajakonto kaudu, mida kaitseb teie isiklik salasõna.

Laseme oma standardeid välisekspertidel kontrollida.

Millised andmed salvestatakse?
“Miele” pilveserverisse salvestatakse vaid sellised andmed, mis on vajalikud rakenduse kasutamiseks. Need on teie kasutajakonto andmed, info teie robottolmuimeja kohta ja “Miele Scout”* rakenduse kohta. Lisateavet leiate rakenduse isikuandmete kaitse põhimõtetest.
Kuidas luua kasutajakonto?
Kasutajakonto saab luua rakendusega “Miele Scout”*.

Mul on juba “Miele” kasutajakonto. Kas “Scouti” jaoks saab kasutada sama kasutajakontot.
Jah, rakendus “Miele Scout”* kasutab sama “Miele” pilveserverit nagu ka rakendus “Miele”. Luua tuleb vaid “Miele” kasutajakonto.Mida tuleb teha seadme müügi / kinkimise korral?
Kustutage seade oma “Miele” kasutajakontolt ja rakendusest “Miele Scout”*. Taastage seadme tehaseseadistused. Selleks hoidke seadmel nuppe “Spot” ja “Turbo” korraga kauem kui 5 sekundit all. Kui ekraanil kuvatakse “rSt”, vajutage kaugjuhtimispuldil 2 sekundit nuppu “OK”.
Kas rakendusel on värskendusi?
Jah, aja jooksul võidakse luua rakendusele “Miele Scout”* uusi versioone, mille saab alla laadida ja installida. Sellega seoses võib olla vajalik ka seadme tarkvara värskendamine. Robottolmuimeja uus tarkvara laaditakse samuti pärast kasutajapoolset kinnitamist mobiilse lõppseadmega alla ja kantakse WiFi-i kaudu robottolmuimejale üle.
Saadaval mobiilsele lõppseadmele (Miinimumnõuded leiate rakenduste poes toodud andmetest.)Ülekandekvaliteet sõltub teie koduse internetiühenduse, samuti mobiilse lõppseadme kiirusest. * Varustatus sõltub mudelist