Pliidiplaadid ja CombiSeti seadmed

Mida peaksite veel teadma Miele pliidiplaatidest ja CombiSeti seadmetest

Konstruktsioon

Integreeritav koos küpsetusahjuga ja ilma

Pliidiplaadid mängivad köögis keskset rolli – olgu köögisaarel või klassikalisel viisil kapiritta integreerituna. Miele pakub Teile kaht funktsionaalset kontseptsiooni Teie personaalse keedukuningriigi kujundamiseks.

Lisateave „Konstruktsioon“ kohta
Induktsiooni tüüp

Soojendusviisid isiklike kokkamisharjumuste jaoks

Miele pliidiplaate on saadaval erinevate soojendamise võimalustega. Nii pakub Miele igaks toiduvalmistamiseks sobivat pliidiplaati. Uurige rohkem induktsiooni soojendamisviisi kohta.

Lisateave „Induktsiooni tüüp“ kohta
Suur mitmekesisus

Õige suurus igale köögiolukorrale

Kas kasutate toitu valmistades pigem vähem anumaid või valmistate mitmekesiseid menüüsid, mille puhul läheb vaja palju potte ja panne? Kui ruuminõudev teie kokkamiskirg ka poleks – Miele pakub teile piisava ruumiga keedualasid!

Lisateave „Suur mitmekesisus“ kohta
"Miele" "ProLine"-seadmete eksootika

Erilistega söögi tegemine

Ambitsioonikas toiduvalmistamine nõuab professionaalset tehnikat. Selleks puhuks pakub “Miele” ka erilisi seadmeid, nagu teppanyaki küpsetusplaat, ülakuumutusega grill, induktsioonvokk, fritüür, barbeque-ahi ja palju muud. Avastage naudingute uus spekter!

Lisateave „"Miele" "ProLine"-seadmete eksootika“ kohta
Paindlikud paigaldusvõimalused

Veenev tänu paindlikkusele ja kvaliteedile

“Miele” lauaventilaator on õhupuhastite täielik tipp. Veenev tänu oma nutikale läbimõeldud tehnoloogiale, mugavusele ja probleemideta integreerimisele igasse kööki. Lauaventilaatori paigaldamisel ülakappi pole erinevad ruumikõrgused ega muud nägemisvälja takistused enam probleemiks.

Lisateave „Paindlikud paigaldusvõimalused“ kohta
Uus Miele lauaventilaator

Alati koos sobivate "ProLine"-seadmetega

Uus lauaventilaator teeb igast "Miele" "ProLine"-elemendist köögi kõrgpunkti. Kombineerituna kahe teie valitud "Miele" "ProLine"-seadmega loob lauaventilaator täiusliku köögiüksuse. Olgu tegu induktsiooni, "HiLight"-i, teppani või vokiga – avastage lihtsa, lõhnavaba kokkamise, praadimise ja küpsetamise uus ajastu.

Lisateave „Uus Miele lauaventilaator“ kohta

Tarvikud ja puhastusvahendid

Originaaltarvikud Ülevaade tarvikutest
Puhastusvahendid Ülevaade puhastustoodetest