Lubadus, mis jääb. 125 aastat kvaliteeti

Tähistage meie 125 aasta juubelit ja avastage meie erikollektsioon. 125 Edition mudelid – erihindade, uuenduslike funktsioonide ja tasuta tarvikutega. 125 Gala Edition mudelid – tasuta 125-nädalase pikendatud garantiiga, tasuta tarvikute ja uuenduslike funktsioonidega. Peale selle on valitud köögiseadmed nüüd saadaval eksklusiivse mattmusta viimistlusega.

Alates meie kõige esimesest piimatsentrifuugi väljatöötamisest ja tarnimisest 1899. aastal, on meie filosoofia ja kirg jäänud muutumatuks: Immer Besser. Kvaliteedi ja uuenduslikkusega parandame pidevalt teie kodu ja elu eksklusiivse välimuse, praktiliste funktsioonide ja nutikate seadmetega.
Meie juubelikollektsioon

Hellitage end eripakkumistega

Image of Miele cordless vacuum cleaner
Image of Miele washing machine and tumble dryer

125 Gala Edition: kvaliteetsed seadmed, laiendatud eelised.

Meie kõige kvaliteetsemad seadmed on nüüd saadaval tasuta tarvikute, uuenduslike funktsioonide ja tasuta 125-nädalase pikendatud garantiiga*. Sellega lõikate kasu kiirest remondist, hooldusest ja vahetusest – otse Mielelt. Valitud köögiseadmed on nüüd saadaval ka eksklusiivse mattmusta viimistlusega.
Image of a Miele dishwasher
Image of a woman opening a box

Soodsamad hinnad. Tasuta tarvikud. 125-kuuline pikendatud garantii.

Tähistage meie kaubamärgi 125-aastast juubelit ja saage kasu valitud toodete kampaaniahindadest ja tasuta tarvikutest. Piiratud perioodi jooksul saate lisaks sõlmida 125-kuulise pikendatud garantii vaid 350 euro eest. Miele haldab seda täielikult ja see on saadaval üksnes valitud toodetele***, mis tagab usaldusväärse ja kiire remondi või vahetuse uue seadme vastu.

Avastage meie uusi tooted

Uuenduslikud funktsioonid. Esmaklassiline kvaliteet. Immer besser.

Triflex HX2 125 Edition

G 7131 SCi AD 125 Edition

125 aastat ...

Toodame ülimoodsaid seadmeid, mis on välja töötatud pika kasutusea jaoks.

Kvaliteet

Pakume uuenduslikke tehnoloogiaid ja suurepäraseid tulemusi aastast 1899.

Uuendus

Oleme väga uhked, et loome esmaklassilise kujundusega seadmeid, mis täiendavad teie kodu ideaalselt.

Ajatu disain

Kõiki meie tooteid ja patenteeritud funktsioone töötatakse välja meie kõrgeimate standardite kohaselt.

Eksklusiivsed funktsioonid

Kompromissideta käsitöökunst – sest kvaliteet jääb alati püsima.

Ainulaadne Miele

Lähem vaade

Image of a woman and a child in the kitchen Miele rakendus**

Võrku ühendatavad seadmed

Muretu olek iga päev

Digitaalne funktsioon mugavuse ja jätkusuutlikkuse parandamiseks.

 

Saa tasuta pikendatud garantii

125 aasta pärand

Eksklusiivsed eripakkumised 125 aasta juubeliks.

 

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida soovite teada pikendatud garantii aktiveerimise ja Miele rakenduse** kohta. KKK täieliku loendi nägemiseks klõpsake siin, üldtingimused leiate siit.

Kuidas 125-nädalane pikendatud garantii oma seadme jaoks aktiveerida?

QR-kood

Palun veenduge, et teie seadmele laieneb 125-nädalane pikendatud garantii. 125-nädalase pikendatud garantii aktiveerimiseks peate oma seadme ühendama Miele rakendusega**. Tolmuimeja ja KWT 7112 iG obsw / matt 125 Gala Edition jaoks piisab seadme registreerimisest Miele rakenduses**. Miele rakenduse** allalaadimiseks või Miele rakenduse** avamiseks skannige QR-kood. Uue Miele seadme lisamiseks järgige Miele rakenduses** kuvatavaid juhiseid. Seejärel palutakse teil automaatselt oma 125-nädalane pikendatud garantii aktiveerida.

Kas 125-nädalane pikendatud garantii kehtib kõigile Miele seadmetele?

125-nädalane pikendatud garantii on Miele 125-aastase juubeli puhul saadaval valitud toodetele. Üksikasjad 125 Gala Edition mudelite kohta leiate siit.

Kuidas saan oma seadme Miele rakendusega* ühendada?

Laadige Miele rakendus* alla App Store’ist või Google Play Store’ist. Seadme lisamiseks avage rakendus ja järgige juhiseid. Etapilise seadistamisjuhendi leiate meie õpetusvideode alt.

Kui pikk on minu 125 Gala Edition seadme kogu garantiiaeg?

Lisagarantii algab vahetult pärast 2-aastast Miele garantiid ja pikendab seda 125 nädala võrra. Kogu garantiiaeg on 4 aastat ja peaaegu 5 kuud.

Mis on 125-kuuline pikendatud garantii ja kuidas seda saada?

Nautige erakordselt murevaba kasutamist valikulise pikendatud garantii soetamisega kokku 125 kuuks* vaid 350 euro eest. 125 kuu garantiiaeg on 10 aastat ja 5 kuud, sealhulgas on juba ka 2 aastat põhigarantiid. 125-kuulise pikendatud garantii saate soetada veebist.

Üksikasjaliku teabe leiate siit.

 

Millised eelised on Miele rakendusel**?

Teie täiuslik kaaslane: Miele rakendusega on teil alati ülevaade oma Miele kodumasinatest. Kas soovite jälgida toiduvalmistusprotsessi ahjus või teada, kas pesuprogramm on lõppenud? Rakendus annab teile kogu vajaliku teabe ning selle kasutamine on kiire ja lihtne. Peale selle saate kasutada teisigi teenuseid, näiteks Miele kulumaterjalide ja tarvikute tellimine vaid mõne klõpsuga.

Millised uued funktsioonid on Miele rakenduses** 125 aasta juubeli puhul?

Seepärast võtame kasutusele põnevaid uusi funktsioone, mida saab rakenduse kaudu avada, nt tarbimispaneel, jätkusuutlikud retseptid või keskkonna säästmise ja säilitamise nõuanded. Tulge tutvuma!

Keskkonnasõbralikuks naudinguks – jätkusuutlik kokkamine

Keskkonnasäästlik kokkamine on midagi enamat kui köögivilja aurutamine. Miele juubelit tähistame eriti jätkusuutlike retseptidega Miele rakenduses**. Avastage Miele rakendusega**, kuidas keskkonnateadlikult kokata, ammutage maitsvat inspiratsiooni, aga leidke meie kokkamis- ja säilitusnõuannetest ka abi toiduainete raiskamise vältimiseks.

Säästke raha ja toimige jätkusuutlikult – tarbimispaneel

Nautige täielikku läbipaistvust seoses energia- ja veekuluga, ühendades pesumasina või nõudepesumasina Miele rakendusega**.

Alati uusimal tasemel

Kas soovite, et teie võrku ühendatud Miele kodumasinad oleksid vaevata alati uusimal tasemel? Pole probleemi, tänu meie RemoteUpdate'i funktsioonile. Miele kodumasinate tarkvaravärskendused laaditakse lihtsalt alla ja installitakse siis, kui see on võimalik. Üksikasjad värskenduse kohta leiate Miele rakendusest** väljalaskemärkmetena.

Joonealused märkused
  1. 1.
    * Pakkumised erinevad sõltuvalt mudelist. Toote pakendist leiate kupongi, millega saate lunastada tasuta tarvikud ja / või aktiveerida pikendatud garantii. Skannige lihtsalt kupongil olevad QR-koodid ja järgige juhiseid. Pikendatud garantii algab vahetult pärast 2-aastast Miele garantiid ja pikendab seda 125 nädala võrra. Kehtivad pikendatud garantii tingimused (miele.ee/125-terms). Arvestage, et garantii tuleb Miele rakenduse** kaudu aktiveerida 30 päeva jooksul alates seadme ostust.
  2. 2.
    * Saadaval mobiilsele lõppseadmele (miinimumnõuded leiate äpipoes toodud andmetest). Digitaalne lisapakkumine ettevõttelt Miele Cie. KG. Kõiki nutikaid rakendusi võimaldatakse tänu süsteemile Miele@home. Funktsioonide maht võib olla sõltuvalt mudelist ja riigist erinev.
  3. 3.
    ***125 kuud katab 10 aastat pluss veel 5 kuud, sh 2 aastat Miele garantiid. Lisateavet leiate aadressil. 125-kuulist pikendatud garantiid ei saa soetada järgmistele tootekategooriatele: tolmuimejad, kohviautomaadid, CVA, MasterCool, dialoogküpsetajad, Ranges (US).