Parim vedela pesuvahendi süsteem

Parim vedela pesuvahendi süsteem
“Miele” on teinud pesuhoolduses revolutsiooni: “Miele” kahefaasiline süsteem peseb põhjalikumalt ja puhtamaks kui tavalised vedelad pesuvahendid, mis ei sisalda pleegitusainet, sest see võib teised koostisained hävitada.Tänu “Miele” “UltraPhase” 1 ja 2 eraldi säilitamisele ja doseerimisele on “TwinDos®”-süsteemis võimalik kasutada pleegitusainet.
Toimeained ja ensüümid vahendis “UltraPhase 1” eraldavad mustuse ja eemaldavad plekid, nt õli ja rasva, valgud ja tärklise. “UltraPhase 2” lisab pesuprotsessi pleegitusaine optimaalsel ajahetkel ja eemaldab isegi tõrksad plekid, nagu kohv, tee, puuviljamahlad või punane vein.Selle doseerimispõhimõtte suur eelis on, et esimest korda ei saa vedela pesuvahendiga täiuslikult pesta mitte ainult kirjut, vaid ka valget pesu.
Automaatne doseerimine “TwinDos®-iga” ei ole mitte ainult praktiline, vaid tagab samal ajal ka perfektse puhtuse: “UltraPhase” 1 ja 2 muudavad teie seadme parimaks vedela pesuvahendi süsteemiks.“TwinDos®” doseerib vahendeid “UltraPhase” 1 ja 2 optimaalsel ajahetkel pesuprotsessi ja saavutab nii parima pesutoime. Peale selle doseerib “TwinDos®” vahendit nii täpselt, et võrreldes käsitsi doseerimisega säästate kuni 30% pesuvahendit.
Kontrollitud kvaliteet
Hohensteini instituut uuris seoses "Miele" pesuvahenditega "UltraPhase 1" ja "UltraPhase 2" automaatse 2-faasilise doseerimissüsteemi omadusi. Suurepärane pesutulemus kinnitati seoses plekieemalduse, heleduse, halliks muutumise vastasuse ja doseerimistäpsusega.
* Varustatus sõltub mudelist