Uudistooted

Ära piirdu tavalisega

Avasta meie kõigi aegade kõige revolutsioonilisemad uuendused. Tutvu sarjaga Generation 7000! #LifeBeyondOrdinary

Avasta kohe

Uuenduslik Generation 7000

Meie kõige intuitiivsemalt kasutatav tootesari

Usume, et tippkvaliteedi parandamise võimalustel pole piire. Ja kuna Miele asutati 1899. aastal, oleme seda ikka ja jälle tõestanud oma teedrajava tehnoloogia, piinlikult hea tootmiskvaliteedi ja kauni disainiga. Nüüd oleme loonud sarjaga Generation 7000 uue mõõdupuu.

Avasta nüüd

Ainult need, kes ületavad piire, seavad uusi standardeid.

Miele uuenduslik TwinDos doseerib täisautomaatselt unikaalset puhastusvahendit vastavalt määrdumisastmele. Eksklusiivselt väljatöötatud puhastusvahend UltraPhase 1 teeb nii värvilise kui ka valge tekstiili ideaalselt puhtaks. Vahendit UltraPhase 2 lisatakse õigel ajal, et eemaldada täielikult ka kangekaelsed plekid. TwinDos – uuendus parima tulemuse nimel.

Loe edasi
TempControl-funktsiooniga induktsioonpliidiplaadid

"TempControl"-funktsiooniga induktsioonpliidiplaadid

Iial ei ole praadimine olnud nii lihtne!

Uued "TempControl"-funktsiooniga induktsioonpliidiplaadid kannavad hoolt õige praadimistemperatuuri eest ja garanteerivad püsivalt optimaalsed tulemused igasuguste praadimiste puhul. Temperatuuri kohandatakse automaatselt. Sellega jääb ära tüütu reguleerimine. Nii ei kõrbe enam ka teie lemmiksöök.

Loe edasi
Miele G 6000 EcoFlex nõudepesumasinad

Uued "Miele" G 6000 "EcoFlex" nõudepesumasinad programmiga "QuickPowerWash"

Säravpuhas vaid 58 minutiga.

Avastage ja rõõmustage uuenduslike tipphetkede üle! "QuickPowerWash": säravpuhas 58-minutiline programm. 3D-söögiriistasahtel+: individuaalselt seadistatav laiuses, kõrguses ja sügavuses. Energiatõhusus: A+++. "Miele@mobile" rakendus: olete alati informeeritud seadme oleku ja palju muu kohta. Maailmaklassi pesemine!

Loe edasi

Luksuslik majutus ja tippmugavus värskele toidule - uued Miele K 20.000 külmkud

Personaliseeritud disain täieliku toidu säilitamise tingimustega + "PerfectFresh Pro", "PerfectFresh" ja "DailyFresh". Kõrgeim efektiivsus ja ületamatu värskus. On saadaval mudel tahvliga, mis värvib Teie igapäevane elu ja teeb põnevam suhtlemine pereliikmetega.

Loe edasi

FashionMaster triikimissüsteem auruga

Revolutsiooniline "Miele" FashionMaster muudab amatöörtriikimise minevikuks. Uuendustest tulvil auruga triikimissüsteem toob kõrgtasemelise triikimise otse teie koju.

Loe edasi

Proovige uut DGM 6800 – maailma esimest auruahi-mikrolainega hübriidi

Kulinaarsete mugavuste otsingutel esitleb "Miele" uut DGM 6800, maailma esimest sisseehitatud auru- ja mikrolainerežiimiga ahju. Muutke oma õhtusöögid ja nädala keskel söödavad toidukorrad rõõmustavamaks ja enam nauditavamaks, kasutades ahju mõlemat võimalust.

Loe edasi

Suurim kombineeritud auruahi DGC 6600 XXL

Valmista "Miele" innovaatilise 68-liitrise auruahjuga kodus kõrgtasemelisi roogi! Multifunktsionaalne ahi pakub suurimat võimsust turul ning peen auruküpsetustehnika läbi nelja tasandi muudab iga amatööri gurmeekokaks.

Loe edasi