Varuosad ja lisatarvikud

Ersatzteile & Zubehör

Varuosad ja lisatarvikud

Miele originaalvaruosad tagavad paranduste puhul, mille teevad Miele hooldustehnikud või loaga kaubandushooldustehnikud, teie seadme regulaarse toimimise.
Selleks, et teha teile meie seadmete kasutamine edaspidigi lihtsaks ning laiendada kasutamisvõimalusi, pakume ulatuslikku valikut Miele originaallisatarvikutest.
Valitud varuosi saate peatselt osta meie varuosade veebipoest.

Miks just Miele originaalvaruosad ning -lisatarvikud?

Miele originaalvaruosade ja -lisatarvikute ostmisel saate kaasa teadmise, et need osad sobivad täpselt teie seadmele. Rakendame kõigi Miele originaalvaruosade ja -lisatarvikute puhul samu kvaliteedimeetmeid nagu oma kodu- ja paigaldusseadmete korral. Otsustasite Miele seadme ostmisel teadlikult parima kvaliteedi kasuks. Seetõttu peaksite usaldama ka tootja pakutavaid varuosi ning lisatarvikuid. Vaid Miele originaalvaruosad ja lisatarvikud tagavad kvaliteediga usaldusväärse kodumasina toimimise.
Meie ulatuslik Miele originaallisatarvikute valik lihtsustab veelgi teie seadme kasutamist ning muudab selle mugavamaks.

Varuosade ja lisatarvikute tellimine

Miele originaalvaruosi ja lisatarvikuid saate oma kodumasina jaoks hõlpsasti Miele veebipoest tellida. Tellimusi saate teha ka telefoni teel, helistades allpool olevale varuosade ja lisatarvikute tellimise numbrile.

Meie kontaktvormiga saate ka väljaspool tööaega oma küsimuste ja lisatarvikute tellimisega meie poole pöörduda. Juhul, kui te ei tea vajaliku osa numbrit või märgistust, kirjeldage palun varuosa.

Kontaktvorm